Більшість з нас , хоч раз в житті , викликали свого педіатра додому , до дитини в якої була висока температура тіла . На сьогоднішній день педіатри МініПоліКлініки майже не приходять на виклики додому до пацієнтів . Це не тому що ми ліниві ! На це є ряд причин.

По- перше в нас , в поліклініці є більші можливості для огляду - при потребі можна зробити загальний аналіз сечі , або аналіз сечі на ацетон , можна визначити цукор в крові , можна зробити забір крові для загального аналізу , зрештою є можливість консілярно прийняти рішення щодо діагнозу та лікування вашої дитини .

По-друге : якщо ви є нашим пацієнтом , то педіатри завжди навчать вас як правильно знижувати температуру , та надати невідкладну допомогу дитині при більшості станів , які можна лікувати вдома . Якщо це все не працює - то педіатр який прийшов до вас , нічим вам не допоможе , і вам потрібно їхати в лікарню .

Тож , обирайте найкращого педіатра своїй дитині !