Шановні наші пацієнти клінік на Пасічній та у Винниках!

Ви ж знаєте, як ми любимо наших маленьких пацієнтів, а також наше ставлення до вакцинації? Ми з усіх сил дбаємо про те, аби Ваші дітки були максимально захищені від вакцинкерованих інфекцій! Нещодавно ми писали про дуже небезпечну, але досить маловідому Хіб: https://www.facebook.com/201350216963467/posts/1120867891678357/

Ця вакцина входить до Національного календаря вакцинації! Ми вирішили провести для Вас передсвяткову акцію:

Вартість однієї дози вакцини «Хіберикс» (виробник GlaxoSmithKline, Бельгія) - всього 100 грн!

Термін придатності до кінця березня 2021 року! Якісна, сертифікова, прекваліфікована ВООЗ, малореактогенна вакцина!

Пропонуємо вакцинуватися усім охочим, у кого немає цього щеплення, а також людям з груп ризику.

Групи ризику (кого треба вакцинувати у першу чергу):

• Невакциновані діти молодше 5 років
  • Побутові контакти з людьми, що хворіють Hib
  • Дорослі від 65 років
  • Люди з серповидноклітинною анемією, аспленією, після трансплантації кісткового мозку, ВІЛ, дефіцитом імуноглобуліну та комплементу, злоякісними новоутвореннями, що вимагають трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин, хіміо- або променевої терапії.

Щиро запрошуємо Вас завітати до МініПоліКлініки на щеплення!

Телефонуйте адміністратору для запису: +380673279020

Хіб вакцинація