Шановні татусі та матусі!

Сучасний рівень епід.ситуації змушує нас нагадати правила відвідування нашого центру.

МініПоліКлініка працює з пн по сб (винятки - загальнодержавні вихідні). Запис до наших лікарів відбувається за попереднім записом через рецепцію.

Планові щеплення та прийом хворих розділяється часом прийому.  Тому просимо ставитись з розумінням до часу, який пропонує наш адміністратор. Адже ми враховуємо час на дезинфекцію приміщення. Враховуйте, що запізнюючись на обраний час візиту, ви заберете у себе час, який лікар зможе вам приділити. Після прийому хворих діток мусить відбутись дезінфекція кабінету, на що розрахований час; а також розпочинається прийом інших пацієнтів.

Якщо ви запланували візит до нас, але з певних причин не можете його здійснити, просимо вас повідомляти про це завчасно.

Якщо у вас немає невідкладних запитань, плановий прийом краще відкласти або обговорити з лікарем онлайн

Найнадійніший засіб профілактики від інфекційних захворювань, в тому числі Covid-19, є вакцинація. У нашому центрі не проводиться дана вакцинація, проте у пунктах вакцинації це не складає проблем.

Не забувайте про такі важливі заходи як дотримання дистанції, уникання контакту з хворими, носіння маски, що закриває ніс та рот

Інколи ми просимо батьків зачекати надворі з метою вашої безпеки та ймовірністю виявлення гострого інфекційного захворювання у пацієнта перед вами. За умови наявності вільного кабінету ви можете ізольовано очікувати на свій прийом.

Готуючись до відвідування з приводу вакцинації чи хвороби :

•  поясніть дитині мету вашого приходу до лікаря
  •  розкажіть, що робитиме лікар - огляд , вакцинація , кольоровий пластир
  •  покажіть на іграшкових лікарських наборах, як саме лікар оглядає дитину і як вакцинує .
  •  в грайливій формі запропонуйте дитині оглянути вас
  •  підбадьорюйте дитину!
  •  підготуйте маленький приз « за мужність», відповідно до вподобань дитини .

З турботою про вас, колектив МініПоліКлініки

Підготувала лікарка-педіатр Ольга Омельчук

• м.Львів, вул.Врубеля 42, тел: 067-327-90-20