МініПоліКлініка - приватна дитяча поліклініка

Наші лікарі

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
09:00 - 14:00
Зараз відкрито
Наші лікарі, фото-1

Середич Лілія

Лікар-педіатр.

Закінчила львівський медичний університет ім. Данила Галицького о 1998 році. Окрім МініПоліКлініки, ще працює в ЗУС ДМЦ лікарем з діагностики онко-гематологічних захворювань у дітей.

Наші лікарі, фото-2

Катерина Попович

Лікар педіатр

Наші лікарі, фото-3

Ольга Омельчук

педіатр 

Знайомтесь із ще однією талановитою лікаркою з МініПоліКлініки - Ольгою Омельчук , яка працюватиме педіатром та заключатиме декларації з пацієнтами .

Привіт ,мене звати Ольга, я лікарка - педіатр. Як всі діти я мріяла допомагати оточуючим та лікувала іграшки. За підтримки батьків досягла своєї мрії та вступила в ЛНМУ ім. Данила Галицького. З перших курсів розуміла, що чекає нелегка справа, але така необхідна. Поміж навчанням, знаходила час працювати медсестрою та здобувати необхідний досвід медичних маніпуляцій та довіри пацієнтів. 2019-2021 проходила інтернатуру на базі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, де навчалась у професіоналів своєї справи. Відкрила для себе доказову медицину і притримуватимусь  цього шляху. 

Наші лікарі, фото-4

Величко Наталія

Лікар-педіатр, консультант з грудного вигодовування.

Закінчила медичний університет їм . Д. Галицького в 2014 році . Навчаючись в медичному університеті працювала медичною сестрою в відділенні новонароджених в недоношених дітей в МКЛ .

З 2017 працювала лікарем педіатром в с. Куровичі . В 2018 р закінчила навчання «Консультант з грудного вигодовування» від ГО « я Асоціація свідомого батьківства» за програмою ВООЗ.

Наші лікарі, фото-5

Світлана Шума

Лікар-педіатр

Закінчила ЛНМУ у 2014 році. Досвід роботи - Старосамбірська ЦРЛ з 2016-до сьогодні. "МініПоліКлініка", Центр "Сімейний". Напрям діяльності - загальна педіатрія (0-18 років).

Яна Мартиненко

Лікар невролог дитячий

2006 рік - закінчила Кримський державний медичний університет за спеціальністю “Лікувальна справа”

Професійний досвід:Член асоціації дитячих неврологів України, Української протиепілептичної ліги, Європейського товариства дитячих неврологів.

Шоробура Марта

Лікар отоларинголог дитячий

Лікар оториноларинголог дитячий з 25 річним досвідом консультативної роботи , а також оперативної діяльності.

Наші лікарі, фото-6

Цікалишин Мар’яна

Ми в мережі
Розміщення на мапі міста
Наше відео
Ще відео